Предмет: Химия,
автор: Аноним
УМОЛЯЮ
Знайдіть масу ферум (III) оксиду взятого кількістю речовини 0,25 моль
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано: n(Fe2O3)=0,25моль
Знайти: m(Fe2O3)=?
m=n*Mr
Mr(Fe2O3)=56*2+16*3=160
m(Fe2O3)=0,25*160=40гр
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: oduhaoleksandra138
Предмет: Українська мова,
автор: spride350
Предмет: Українська література,
автор: bebra7183
Предмет: Химия,
автор: yermakova2021
Предмет: Геометрия,
автор: darav0755