Предмет: Химия,
автор: plotnikovdavid588
Помогите плиз. Дам 30 баллов
Обчисліть масову частку Оксигену елементів в: F2O5
, AI2
(SO4
)3
plotnikovdavid588:
15 баллов*
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
М(Р2O5) = Ar(P) * 2 + Ar(O) * 5 = 31 * 2 + 16 * 5 = 142
w(O) = Ar(O) * n /М(Р2O5) * 100% = 16 * 5/142 * 100% = 56,34%
М(AI2(SO4)3) = Ar(Al) * 2 + Ar(S) * 3 + Ar(O) * 12 =
= 27 * 2 + 32 * 3 + 16 * 12 = 342
w(O) = Ar(O) * n /М(AI2(SO4)3) * 100% = 16 * 12/342 * 100% = 56,14%
Похожие вопросы
Предмет: Информатика,
автор: ermek0505
Предмет: Математика,
автор: begzodr531
Предмет: Математика,
автор: platovarina90
Предмет: Математика,
автор: 23041986
Предмет: История,
автор: evakarnayhova