Предмет: Українська література, автор: feandry07

Висловіть особисте ставлення до проблем, порушених у повісті (проблема любові до Батьківщини і її захисту; проблема морального
вибору, обов’язку й віри; проблема мужності і товариськості; вірності і зради; проблема батьків і дітей, жорстокості і милосердя, життя і смерті).

М. В. Гоголь. Повість Тарас Бульба

Ответы

Автор ответа: geniuy0983
1

Ответ:

У повісті "Тарас Бульба" М. В. Гоголь змальовує проблему любові до Батьківщини та її захисту. Герої твору готові йти на смерть за свою Україну. Також у повісті виникає проблема морального вибору, обов'язку та віри. Герої повинні вибрати між своїми особистими інтересами та інтересами народу, який вони представляють.

Проблема мужності та товариськості також є важливою у творі. Герої віддають перевагу товариській взаємодії та допомозі один одному, ніж індивідуальному досягненню успіху.

В повісті порушується також проблема вірності та зради. Деякі герої готові зрадити своїх товаришів ради особистих інтересів.

Проблема батьків та дітей також присутня в творі. Тарас Бульба виховує своїх синів в традиціях українського народу, проте вони зазнають розчарувань та конфліктів через свої власні інтереси.

Нарешті, у повісті виникає проблема життя та смерті. Герої готові померти за свою Батьківщину, та водночас, їхнє життя залишається складним та повним випробувань.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ivanovavi19
Владимир остановился: начал думать, пр..поминать, соображать — и уверился, что должно было взять ему (в)право. (А. Пушкин) Старик — солдат крепкий, хороший, удар у него очень сер..ёзный. (К. Паустовский) Прошло несколько лет, и обст..ятельства пр..вели меня на тот самый тракт, в те самые места. (А. Пушкин) Вы терзаете меня. Да, я знаю, я чу..ствую, что вы были бы моею, но — я (не)счастнейшее создание... я женат! (А. Пушкин) Наша болез..нь — л..мота в костях. От сырости. (К. Паустовский) На другой день Алексей, твёрдый в своем намер..нии, рано утром поехал к Муромскому, дабы открове(н, нн)о с ним об..ясни(т, ть)ся. (А. Пушкин) Выгонять перед вечером и пригонять на утренн..й з..ре табун — большой праз..ник для крестьянских мальчиков. (И. Тургенев) Вот так получае(т, ть)ся, что всё это прав..льно — и свобода, и города, и, скажем, богатые заводы, и школы, и люди. (К. Паустовский) Дворовые люди Аркадия Павлыча посматривают, правда, что-то и..подлобья, — но у нас на Руси угрюмого от заспа(н, нн)ого не отличиш(?). (И. Тургенев) Я им уже столько в голову вк..лотил — страсть! (К. Паустовский) 3. Найдите предложения с интонационным тире, то есть с тире, поставленным «не по правилам», а для смыслового деления предложения, выделения слова или группы слов, укажите их номера (10 баллов). 4. Выпишите третье предложение и проведите его полный синтаксический разбор (20 баллов).
Предмет: Математика, автор: sahoktop543
Предмет: Українська мова, автор: msha17288
Предмет: Алгебра, автор: dzupswvxnnzaurk