Предмет: Химия,
автор: chtos
ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА !!!ВИЗНАЧТЕ масу алюміній гідроксиду кількістю речовини 0,3 моль.
Ответы
Автор ответа:
4
Відповідь:
1) ВИЗНАЧТЕ масу алюміній гідроксиду кількістю речовини 0,3 моль.
Дано:
Кількість речовини: n = 0,3 моль
Щоб знайти масу алюміній гідроксиду, потрібно знати його молярну масу (M) і скористатися формулою зв'язку між масою, кількістю речовини та молярною масою:
m = n * M
Молярна маса алюміній гідроксиду складає 78 г/моль (27 г/моль для алюмінію, 1 г/моль для водню та 16 г/моль для кисню).
Підставляємо відомі значення і розв'язуємо:
m = 0,3 моль * 78 г/моль = 23,4 г
Отже, маса алюміній гідроксиду дорівнює 23,4 г.
Пояснення:
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
Молірна маса алюміній гідроксиду:
М(Al(OH)3) = 27 + (16 + 1) * 3 = 78 г/моль
Маса алюміній гідроксиду дорівнює:
m(Al(OH)3) = n(Al(OH)3) * М(Al(OH)3) = 0,3 * 78 = 23,4 г
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: zhenya4949
Предмет: Українська мова,
автор: slipaira
Предмет: Английский язык,
автор: apponent
Предмет: Биология,
автор: myfamily64