Предмет: Химия, автор: racchcel

Під час хімічної реакції 84 г пропену С3Н6 згоріло в атмосфері кисню. Утворилося 264г вуглекислого газу СО2 та 108 г води. Обчисліть масу кисню, який вступив в реакцію.

Ответы

Автор ответа: hjlook04
1

Ответ:

2C3H6 + 9O2 → 6CO2 + 6H2O

n(C3H6) = 84г ÷ 42г/моль = 2 моль

C3H6 : 02 как 2:9 значит

количество (О2) = 9 моль

m(O2)= 32г/моль× 9моль= 288г

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: olia9087