Предмет: Физика,
автор: rinaqwh
Під дією сили 400 Н пружина амортизатора стиснулася на 2 мм. На скільки вона стиснеться під дією сили 1,2 кН?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Объяснение:
F=400 H;
x=2 мм=0,002;
F₁=1,2 кН;
x₁ ? x₁ =F₁/k; k=F/x=400/0,002=200000 H/м; x₁ =1,2*10³/2*10⁵
=0.006 м=6 мм
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: vizickanicvana25
Предмет: Математика,
автор: maksimys18062060
Предмет: Алгебра,
автор: tmarsheva77
Предмет: Русский язык,
автор: UKEK111