Предмет: Химия, автор: sovkage

Бутан об'ємом 20 л. з об'ємною часткою домішок 0,2 спалили. Який об'єм кисню потрібен для цього.

130 л
87 л
104 л

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
1

Відповідь:

2С4Н10+13О2=8СО2+10Н2О

об'ємна частка бутану=1-0,2=0,8

V(C4H10)=20*0,8=16л

V(C4H10):V(O2)=2:13

V(O2)=16*13/2=104л

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: sofiavelicko441
Предмет: Алгебра, автор: vikasafiullina01