Предмет: Химия,
автор: egorclown721
помогите пожалуйста даю много баллов! СРОЧНО
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Знайдемо кількість речовини:
n(CO2) = V(CO2)/Vm = 4,48/22,4 = 0,2 моль
Молярна маса СО2:
М(СО2) = 12 + 16 * 2 = 44 г/моль
Вичислимо масу вуглекислого газу:
m(СО2) = n(CO2) * М(СО2) = 0,2 * 44 = 8,8 г
Кількість атомів Карбону становить:
N(C) = n(CO2) * Na = 0,2 * 6,02 * 10²³ = 1,204 * 10²³ атомів
Відповідь: маса вуглекислого газу становить 8,8 г, кількість атомів Карбону становить 1,204 * 10²³ атомів
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: palejsofia023
Предмет: Информатика,
автор: 733robilimy3833
Предмет: Українська мова,
автор: karinalov090
Предмет: Обществознание,
автор: denis9730
Предмет: Английский язык,
автор: asibe232