Предмет: Физика, автор: sasagrantovska

Визначте модуль сили Ампера, яка діє на провідник зі струмом завдовжки 4 см,
розміщений у магнітному полі з індукцією 0, 1 Тл перпендикулярно до вектора його магнітної індукції. Сила струму в провіднику дорівнює 0, 4 А.

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 1,6*10⁻³Н

Объяснение:

Дано:

l=4см=0,04м

В=0,1Тл

I=0,4А

α=90°

-------------

F-?

F=I*B*l*sinα=0,4*0,1*0,04*1=1,6*10⁻³Н

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: shorustamzoda04
Предмет: Математика, автор: nzygalov