Предмет: Химия,
автор: Artyomka799
Відносна густина газу за сірководнем дорівнює 0,5. Який об’єм займе цей газ масою 25,5 грам
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
M(H2S) = 2 + 32 = 34 г/моль
Молярна маса даного газу:
М(газу) = D(H2S) * M(H2S) = 0,5 * 34 = 17 г/моль
Знайдемо кількість речовини газу:
n(газу) = m(газу)/М(газу) = 25,5/17 = 1,5 моль
Вичислимо об’єм який займе цей газ:
V(газу) = n(газу) * Vm = 1,5 * 22,4 = 33,6 л
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: VI0O
Предмет: Английский язык,
автор: Ekaterinaa1024
Предмет: Математика,
автор: oleksandrakyrushko
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: kdka124
Предмет: Литература,
автор: laurakurmetova