Предмет: Физика,
автор: Machinkarrr
До пружини підвісили вантаж, при цьому пружина видовжилася на 20 см. Якою є маса вантажа, якщо жорсткість пружини 300 Н/м? g=10 Н/кг
УМОЛЯЮ ОЧЕНЬ БЫСТРО ДАЮ 30 БАЛЛОВ
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
20см=0.2м
m=10h\кг*0.2м*300h\м=600кг
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: natka458
Предмет: Математика,
автор: direktor1000
Предмет: Химия,
автор: bozenazukovska
Предмет: История,
автор: root234toor222
Предмет: Українська література,
автор: dimaboy1479532