Предмет: Українська література, автор: Аноним

6.Який художній засіб ужито в словосполученні"мріє гай", "гаї шумлять" , "душі весело"?З якого твору,хто автор? 7.Випишіть слова,якими М.Рильський виражає своє захоплення дощем в однойменному вірші.Що це за художній засіб? 8.Кого названо чарівниками в однойменному вірші Є.Гуцала?Який художній засіб переважає в цій ліриці? 9.Які рослини й тварини згадано у віршах М.Вінграновського? 10.Напишіть твір на основі будь-якого вірша(вивченого або прочитаного на уроці українськоі літератури) у прозовій формі.Обов,язково вкажіть назву вірша,автора.Запишіть заголовок(Краса українського вечора .Чарівний гай.Золотий вечірній гість.Обсяг твору-6 і більше речень.​

Ответы

Автор ответа: iskradasha612
0

Ответ:

6. У словосполученнях "мріє гай", "гаї шумлять", "душі весело" використано художній засіб - перенос значення (метафора).

7. У вірші "Дощ" М.Рильський виражає своє захоплення дощем словами: "Струмені ллються, бризки бризкають, / І серце радісно в нім грає, / І знову голова моя мокреє, / І знову душа моя співає". Це захоплення виражено за допомогою художнього засобу - епіфори.

8. У вірші "Чарівники" Є.Гуцала названо чарівниками українських лісів та річок. У цій ліриці переважає художній засіб - порівняння.

9. У віршах М.Вінграновського згадано рослини (клен, верба, липа) та тварини (жаба, курка, коник). Вони символізують природу та життя українського народу.

10. На основі вірша "Золотий вечірній гість" М.Рильського можна написати такий твір:

"Золотий вечірній гість"

Українська природа завжди вражала своєю красою. Особливо ввечері, коли на небі з'являється золотий вечірній гість. Він розфарбовує небо в найкращі кольори і надає довколишньому світу неповторної краси.

Подивися на те, як він змінюється з кожною хвилиною. Його золотистий колір міняється на рожевий, потім на фіолетовий, а потім на блакитний. Це неймовірне зростання кольору, що здається неможливим.

Так і ми повинні цінувати кожен момент свого життя, як це робить золотий вечірній гість. Треба насолоджуватися кожною хвилиною, бо життя прожити - не поле перейти.

Автор: М.Рильський.

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: tkacuksavelij65
Предмет: География, автор: darinadudnik82