Предмет: Физика, автор: Аноним

СРОЧНОО. ДАЮ 25 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!

На склянку з водою діє сила тяжіння 3 Н. обчисліть об'єм води у склянці, якщо маса порожньої склянки 100г. g=10Н/кг​

Ответы

Автор ответа: miroslavasych1408
1

Ответ: Відповідь: об'єм води у склянці 200  см3  або 200 мл.

Объяснение: На склянку з водою діє сила тяжіння 3 Н. Обчисліть об'єм води у склянці, якщо маса порожньої склянки 100 г. g=10 Н/кг

Дано:

P=3H

m0=0,1  кг

g=10  Н/кг

Знайти:  VB

P=P0+PB                (1)

P0=m0g            (2)

PB=mBg             (3)

$P=m_0g+m_Bg          (4)

mB=P−m0gg             (5)

mB=ρVB           (6)

V=mBρ=P−m0ggρ      (7)

ρ=1000   кг/м3

V=3−0,1∗1010∗1000=0.0002    м3

Автор ответа: irinasobipan11
1

Ответ:

Я точно не знаю вроді 2Н но це точно

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: maria555647
Предмет: История, автор: cabannasta590