Предмет: Физика, автор: vtffcvf

2. Два заряджених тіла знаходяться на одній прямій на відстані 20см одне від одного. Вони мають заряди 1,31нКл і 2,46нКл. В якій точці потрібно розташувати третє тіло із зарядом -0,12нКл, щоб вся система зарядів була в рівновазі?

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

0,14 м від першого заряду

Объяснение:

q₁=1,31 нКл;

q₂=2,46 нКл

r=20 cм=0,2 м

r₁ ?  F₁=F₂;   F₁=kq₁*q₃/r₁²;  F₂=kq₂*q₃/(r-r₁)² ; q₁/r₁²=q₂/(r-r₁)²; r₁=√q₂/q₁*(r-r₁)²;

r₁=√1,31/2.46*(0,2-r₁)²; 0,213r₁²+0,107r₁-0,04=0; r₁=0,14 м від першого заряду

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: akinatulip