Предмет: Химия,
автор: maksim1kuzaev
СРОЧНО ПОМОГИТЕ
прореагували розчин барій гідроксиду масою 200г з масовою часткою лугу 15% та сульфатна кислота. Визначте масу осаду
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
Дано:
m(р-нBa(OH)2) = 200
w(Ba(OH)2) = 15% або 0,15
Найти: m(BaSO4) - ?
М(Ba(OH)2) = 137 + (16 + 1) * 2 = 171 г/моль
М(BaSO4) = 137 + 32 + 16 * 4 = 233 г/моль
Знайдемо масу Ba(OH)2 в розчині:
m(Ba(OH)2) = m(р-нBa(OH)2) * w(Ba(OH)2) = 200 * 0,15 = 30 г
Складемо РХР:
30 г х г
Ba(OH)2 + H2SO4 = BaSO4↓ + 2H2O
n = 1 моль n = 1 моль
M = 171 г/моль M = 233 г/моль
m = 171 г m = 233 г
30 г(Ba(OH)2) - х г(BaSO4)
171 г (Ba(OH)2) - 233 г (BaSO4)
m(BaSO4) = 30 * 233 : 171 = 40,88 г
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: vanoua17
Предмет: Английский язык,
автор: woaauewoapuelpl
Предмет: Английский язык,
автор: woaauewoapuelpl
Предмет: Английский язык,
автор: Алешка2018
Предмет: Русский язык,
автор: sssfdhhwd