Предмет: Химия,
автор: annetkachuhrai1207
Запишіть обчислення (тільки цифри) Який обєм за н.у. займає гептан масою 2кг
СРОЧНО!!!!!
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
448 л
Пояснення:
2 кг = 2000 г
Гептан - С7Н16, молярна маса 100 г/моль
2000 г : 100 г/моль = 20 моль (кі-сть речовини)
20 моль * 22,4 л/моль (стала величина) = 448 л
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: nastoliap20
Предмет: Русский язык,
автор: hhru22864
Предмет: Английский язык,
автор: ira2101994
Предмет: Русский язык,
автор: ober1729
Предмет: Литература,
автор: vitalymozyr