Предмет: Химия,
автор: prostonika55
10. Обчисліть кількість речовини 148 г гашеного вапна Са(ОН). даю 10 балівв
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
2 моль
Объяснение:Дано:m(Ca(OH)2=148г
n-?
n=m/M
M=(Ca(OH)2=40+16*2+1*2=74г/моль
n(Ca(OH)2=148г/74г/моль=2моль
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: krqwii
Предмет: Українська мова,
автор: tdemcenko5
Предмет: Литература,
автор: vanya0713
Предмет: Алгебра,
автор: Aruca000
Предмет: Математика,
автор: pavlovskajadzesika11