Предмет: Физика, автор: angelinateaket1988aa

Задача 1. Автомобіль по дорозі розвиває силу тяги 350Н. Коефіцієнт тертя = 0,02. Визначити масу автомобіля.​

Ответы

Автор ответа: viktoriavika1092
0

Відповідь:

m = 1750 кг

Пояснення:

F = Fтер

Fтер = μΝ

Ν=mg

F = μmg

m=F/μg

m=350/0.02*10 = 1750 кг

Похожие вопросы
Предмет: Физика, автор: kirillokgo
Предмет: Геометрия, автор: Mark0080