Предмет: Химия, автор: valik1302082008v

Який обьем кисню потрібен для спалювання 43г гексану? яка масса води при цьому утворилась?

Ответы

Автор ответа: miniDoge5310
1

Відповідь:

Дано:

m(C7H16) = 1 кг = 1000 г

Знайти:

V(повітря)-?

Розв'язок.

M(C7H16) = 100 г/моль

n(C7H16) = 1000 r/100 г/моль = 10 моль

Vm = 22,4 л/моль

Складаємо РХР і визначаємо об'єм кисню:

С7H16 + 11O2 = 7CO2 + 8H2O

З РХР слідує, що n(O2)=11n(C7H16)

n(O2) = 11*10 моль = 110 моль

V(O2) = n(O2)*Vm = 110 моль*22,4 л/моль = 2464 л

В повітрі об'ємна частка кисню становить 0,21 (21%), визначаємо об'єм повітря:

V(повітря) = 2464 л/0,21 = 11733 л = 11,7 м³

Відповідь: 11,7 м³

Пояснення:

(Ответ не мой)

Похожие вопросы
Предмет: История, автор: aslah2006aslahaslah