Предмет: Физика,
автор: sasafas826
3.2. Визнач силу тиску нафти на корок площею 10 см² у днищi цистерни, якщо висота рівня нафти становить 5 м.
Ответы
Автор ответа:
35
Ответ:
Объяснение:
Дано:
S = 10 см² = 0,001 м²
h = 5 м
ρ = 800 кг/м³
g = 10 Н/кг
Найти: F - ?
Визначимо тиск на дно цистерни:
р = ρ * h * g = 800 * 5 * 10 = 40000 Па.
Знайдемо силу тиску нафти на корок:
F = р * S = 40000 * 0,001 = 40Н
pupil9090:
пон
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Mamayafemboi
Предмет: Математика,
автор: arkchik2023
Предмет: Геометрия,
автор: Fhigxhu