Предмет: Физика,
автор: kiler40
5. На пружині, жорсткість якої дорівнює 150 Н/м, висить кубик (див. рис.). Пружина при цьому видовжилась на 0,6 см.
1) Визначте масу кубика.
2) Знайдіть густину речовини, з якої виготовлено кубик.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
m = 0, 09 кг - маса ; р = 3333кг/м³ - густина
Объяснение: F = kх F = 150 *0,006 = 0,9 H
m = F/g m = 0,9H / 10H/кг = 0, 09 H
p = m/V
V = 0, 03³ м = 0, 000027м³
р = 0,09/ 0,000027 = 3333кг/м³
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: sashaaaaaa5
Предмет: Математика,
автор: trushina1206
Предмет: Українська мова,
автор: alina303883
Предмет: География,
автор: oksanka7222
Предмет: Биология,
автор: fastovaekaterina444