Предмет: Физика,
автор: danilskry
помогите дам 65 балов
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
1
1.В) невагомість
2.Б)кг/м³
3.Б)
4.а)50Н
5.Ответ:400 м³
Пояснення знизу (це до 5 завдання)
Об'єм тіла можна визначити за його масою та
густиною.
V= m/p. де
m- маса, кг
р- густина, кг/м³
За умовою:
m=320 т
р=800 кг/м³
1т=1000 кг
320 т = 320 * 1000=320 000 кг
Знайдемо об'єм тіла
V=320000:800= 400 м³
6.Відповідь:900кг
7. Відповідь:
F1=5 H_x1=0.005 м х2=0.007 м F2=?
===============
F1=k*x1
F2=k*x2
F2=F1*x2/x1=5*0.007/0.005=7 H
================
8.Ftep=1,2 H m=400г= 0,4 кг
k=Fтер/N=Fтер/mg=1,2 H / (0,4 кг * 10 Н/кг) = 0,3.
Відповідь: коефіцієнт тертя дорівнює 0,3.
Объяснение:Учи физику друг:)
danilskry:
спасибо!я уже начал учить просто много пропустил
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: lopstertopor
Предмет: Биология,
автор: nastyalobanova250812
Предмет: Математика,
автор: rmikitin575
Предмет: Обществознание,
автор: lidachorna1988
Предмет: Математика,
автор: polina230136