Предмет: Физика,
автор: krivvel
25 БАЛІВ ДАМ ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА
Вага мідної кулі об'ємом 128 см³ дорівнює 8,5 H. Установіть, чи є ця куля порожнистою?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
із ваги кулі можна знайти масу тіла за формулою m=F/g, m=8,5Н/10 Н/кг=0,85 кг=850 г
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: benedictacolesnic58
Предмет: Українська література,
автор: kiriltg
Предмет: Українська мова,
автор: 11sasha1156
Предмет: Русский язык,
автор: dwfwfwdf
Предмет: ОБЖ,
автор: grigoriy20