Предмет: Физика,
автор: vladislavmir2
Яка кількість речовини міститься в алюмінієвому виливку
масою 5,4 кг?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
дано :
m(Al)=2,5кг =5400г n(Al)=m(Al)
M(Al)=5400/ 27=200моль
M(Al)=27г/мол
найти
n(Al)
Відповідь:200г
Похожие вопросы