Предмет: Физика,
автор: dooa93020
На столі лежала книжка маса якої становить 500г чому дорівнює вага книжки?
g =10H
кг
Ответы
Автор ответа:
2
дано: си: решение:
m=500г=0,5кг. F=mg
g=10н/кг. F=0,5*10=5Н
F-?
m=500г=0,5кг. F=mg
g=10н/кг. F=0,5*10=5Н
F-?
Похожие вопросы
Предмет: Обществознание,
автор: liyaaaaaadkdjdnsm
Предмет: Математика,
автор: majra1250
Предмет: Українська мова,
автор: vikanikitina348
Предмет: Українська мова,
автор: ddmutrenko2008
Предмет: История,
автор: 2606200712