Предмет: Физика,
автор: dooa93020
на столі лежала книжка маса якої становить 500г чому дорівнює вага книжки
Ответы
Автор ответа:
1
Р=mg
Р-вага
m-маса
g-прискорення вільного падіння (9,8Н/кг)
Р=0,5кг*9,8Н/кг = 4,9Н
Відповідь : Вага книжки становить 4,9Н
Р-вага
m-маса
g-прискорення вільного падіння (9,8Н/кг)
Р=0,5кг*9,8Н/кг = 4,9Н
Відповідь : Вага книжки становить 4,9Н
dooa93020:
спасибо большое
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: masunamorska
Предмет: История,
автор: stupkadasha
Предмет: Геометрия,
автор: 28051984ea
Предмет: Алгебра,
автор: r0ztk45