Предмет: Химия, автор: zeroldd0

Визначте масу NaOH необхідну для нейтралізації кислоти, якщо відомо, що для реакції взяли 4,2*10²³ молекул NaOH
СРОЧНО ДАЮ 80 БАЛОВ ​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

Знайдемо кількість речовини NaOH:

n(NaOH) = N(NaOH)/ Na = 4,2 * 10²³/6 * 10²³ = 0,7 моль

Молярна маса NaOH дорівнює:

М(NaOH) = 23 + 16 + 1 = 40 г/моль

Визначимо масу NaOH необхідну для нейтралізації кислоти:

m(NaOH) = n(NaOH) * М(NaOH) = 0,7 * 40 = 28 г

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: golinkamilena202
Предмет: Алгебра, автор: Boberkaktak