Предмет: Математика, автор: anastasiyagrigorik

Квадратну ділянку,довжина 5,6м,хочуть засіяти травою з розрахунку 40г насіння на 1м².Скільки грошей піде на купівлю насіння трави для цієї ділянки,якщо вона продається масою 1 кг за ціною 230 грн

Ответы

Автор ответа: zsuzsaferenc
14

Ответ:460 грн

Пошаговое объяснение:

5.6*5.6=31.36 (м2) - площа ділянку

31,36*40=1254.4 (г) - насіння, тобто потрібно купувати 2 кг

2*230=460 грн

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: erusakov250
Предмет: Қазақ тiлi, автор: vasilinakochneva8
Предмет: Математика, автор: konstantinhdodb