Предмет: Математика,
автор: anastasiyagrigorik
Квадратну ділянку,довжина 5,6м,хочуть засіяти травою з розрахунку 40г насіння на 1м².Скільки грошей піде на купівлю насіння трави для цієї ділянки,якщо вона продається масою 1 кг за ціною 230 грн
Ответы
Автор ответа:
14
Ответ:460 грн
Пошаговое объяснение:
5.6*5.6=31.36 (м2) - площа ділянку
31,36*40=1254.4 (г) - насіння, тобто потрібно купувати 2 кг
2*230=460 грн
Похожие вопросы
Предмет: Оʻzbek tili,
автор: lolox6198
Предмет: Математика,
автор: erusakov250
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: vasilinakochneva8
Предмет: Математика,
автор: konstantinhdodb
Предмет: Химия,
автор: vivigobro