Предмет: Физика,
автор: dgctgvbb
До кінців легкого однорідного стрижня, довжина яко-го 2,5 м, підвішено вантажі, маси яких т, =18 кг і m, =54 кг. На якій відстані від середини стриж-ня мае бути опора, щоб стрижень перебував у рівно-вазі?
Ответы
Автор ответа:
0
Відповідь:
X = 62,5
відстань від середини стрижня позначимо х
Пояснення:
Приложения:

Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: elizattolonkulova
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: margulanaudanbek
Предмет: Математика,
автор: volktophol
Предмет: Русский язык,
автор: Fanfur
Предмет: Алгебра,
автор: cernisana07