Предмет: Химия,
автор: samtrewakk
Обчисліть об’єм азоту, який виділиться при спалюванні 0,4 моль амоніаку
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Дано:
n(NH3) = 0,4 моль
V(N2)-?
Объяснение:
Складаємо РХР:
3H2 + N2 = 2NH3
З РХР бачимо, що n(N2) = 0,5n(NH3)
n(N2) = 0,5*0,4 моль = 0,2 моль
Vm = 22,4 л/моль
V(N2) = n(N2)*Vm = 0,2 моль*22,4 л/моль = 4,48 л
Відповідь: 4,48 л
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: bazarovalina08
Предмет: Химия,
автор: mwsswqwq
Предмет: Другие предметы,
автор: supremex424
Предмет: Геометрия,
автор: lenakozevnikova6
Предмет: История,
автор: inbv77