Срочно нужно текст даю 40 баллов!!! Есе на тему «Історії успіху: українські підприємці ХІХ ст.»
Ответы
Українські підприємці ХІХ століття були стійкими та творчими людьми, які долали великі перешкоди, щоб стати успішними. Одним із найвідоміших прикладів є Василь Симоненко, який розпочав успішний бізнес із виробництва цукру та борошна. Його успіх став можливим завдяки розвитку нових технологій і використанню сучасних методів виробництва. Іншим прикладом є Олександра Зайцева, яка у 1894 році заснувала перший жіночий кооператив в Україні. Вона допомагала жінкам різними способами, зокрема надаючи їм кошти для відкриття власного бізнесу. Нарешті Іван Макаров, який народився кріпаком, став успішним підприємцем, вклавши кошти в нафтогазову промисловість. Він був мільйонером, який сам зробив, і на власні кошти побудував електростанцію, газопровід і нафтопереробний завод. Його успіх надихнув інших на здійснення своїх мрій і відкриття власного бізнесу.
Ответ:
Євген Харлампійович Чикаленко
Євген Харлампійович Чикаленко народився 9 грудня 1861 року у селі Перешори (зараз Подільського району Одеської області). Чикаленко закінчив реальне училище у Єлисаветграді (Кропивницькому), після чого вступив на природничий факультет Харківського університету. За участь в українських гуртках він був заарештований та висланий під нагляд поліції до свого маєтку в Перешорах.
Не маючи можливостей для іншої активності, Чикаленко розпочав діяльність щодо облаштування маєтку – експериментуючи з новими технологіями обробки землі, виписавши нову техніку та запровадивши загалом наукову агрономічну основу до ведення сільського господарства. Все це дозволило йому отримувати великі прибутки.
Девізом всього життя Чикаленка можна назвати його власний вислів: «Легко любити Україну до глибини душі, спробуйте любити її до глибини власної кишені».
Ераст Костянтинович Бродський
В нашому регіоні за зразок успішного підприємця, який використовував власний успіх для покращення життя земляків можна назвати Ераста Костянтиновича Бродського.
Бродський народився 20 серпня 1851 року у селі Іванівка Катеринославської губернії. Хлопець закінчив Катеринославську гімназію та потім – з відзнакою - юридичний факультет Одеського університету. Бродський влаштувався працювати у суддівському відомстві, де йому пророчили непогану кар’єру.
Однак сам він хотів реалізуватися у сільському господарстві. У 1877 р. Бродський полишає службу та повертається до родинного маєтку.
Бродський також активно займався громадською роботою. Ще у 1876 р. його обрано почесним мировим суддею верхньодніпровського повіту. З 1880 по 1908 р. він обирався предводителем верхньодніпровського дворянства та гласним повітового та губернського земств.