Предмет: Физика, автор: Tensey

СРОЧНОО ДАЮ ВСЕ БАЛЫ!!!! Наближаючись до пункта призначення, автомобіль рухався зі швидкістю 90км/год й після початку гальмування зупинився через 45 с. Визначте прискорення автомобіля.

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

Vo = 90км/год = 25 м/с

V = 0

t =  45 с

a = ?

a = (V-Vo) / t = (0 - 25) / 45 = 5/9 == 0,56 м/с^2

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: valeriakorobka1306