Предмет: Физика, автор: ngdtgu

Припустимо, що тіло масою 1 кг рухається зі швидкістю 2*105 км/с. Визначити масу цього тіла для нерухомого спостерігача.
ПОМОГИТЕ ПЖ​

Ответы

Автор ответа: gup811377
0

Ответ:f=ma=1*2=2Н

ft=измению импульса тела

изменение p=2*3=6H*m/с

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: natali001v