Предмет: Химия, автор: stenakerpicej

За термохімічним рівнянням СаСО3 = CaO + CO2, AH=+ 179 кДж обчисліть, яку кількість тепла потрібно для розкладу кальцій карбонату масою 500 г (в відповіді тільки число)​

Ответы

Автор ответа: oykasfufthv
2

Объяснение:

По термохимическому уравнению СаСО3 = CaO + CO2, AH=+ 179 кДж вычислите, какое количество тепла требуется для разложения кальций карбоната массой 500 г (в ответе только число)

CaCO3=CaO+CO2 - 179 кДж

M(CaCO3)=40+12+48=100 г/моль

100 - 179 кДж

500 - х кДж

x=179*500/100=895 кДж

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: lybomir228
Предмет: Алгебра, автор: grishalinkov2006