Предмет: Физика, автор: soooosoo222

Срочно, распишите пж, даю 50 балов
Автомобіль, потужність двигуна якого 100 к.с. має ККД 35%. Якою має бути середня швидкість, щоб витрата бензину не перевищувала 9 кг на 100 км шляху.

Ответы

Автор ответа: lvv9136
1

N=100 к.с.=73550 Bт

ККД= 35%=0,35

m=9  кг

S=100 км  

Vсер ? Vсер=S/t;  t=Q/N; Q=m*q*ККД=9*46*10⁶*0,35=145 МДж;

t=145*10⁶/73550=1970 c; Vсер=100000/197=51 м/c=182 км/ч

Похожие вопросы
Предмет: Химия, автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi, автор: brawleycom
Предмет: Химия, автор: fatimasadouki31