Предмет: Физика,
автор: petyrnasta
Срочно!
Визначити густину тіла, маса якого м=5,4кг, а об'ем V=0,128м³.
Ответы
Автор ответа:
2
Відповідь:
Густина тіла дорівнює 42 кг/м³ (кг/м^3).
Пояснення:
Дано:
m = 5,4 кг
V = 0,128 м³
Знайти: ρ
Розв'язок:
Знаючи формулу для визначення маси через об'єм і густину, можемо вивести формулу для визначення густини:
m = ρV ⇔ ρ = m / V
Підставимо значення та знайдемо густину:
ρ = 5,4 кг / 0,128 м³ = 42,1875 кг/м³ ≈ 42 кг/м³
Відповідь: ρ = 42 кг/м³.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: artemkondratyk7
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: tdzumagulov080
Предмет: Химия,
автор: blizorukiy