Предмет: Физика,
автор: arturlegoch
Середньоквадратична швидкість молекули деякого газу при температурі 0°С дорівнює 200м/с. Якою буде середньоквадратична швидкість молекул цього газу за температурою 127°С?
Ответы
Автор ответа:
1
Відповідь:
V=sqrt(3*R*T/M)
V2/V1=sqrt(T2/T1_=sqrt(400/273)=1,21
V2=1,21*V1=1,21*360=435,6 м/с
Пояснення:
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: slmba097ooo
Предмет: География,
автор: mad9128
Предмет: История,
автор: nika04839
Предмет: Русский язык,
автор: getsbeeeee