Предмет: Физика, автор: postgold974

Два позитивних заряди 4 і 8 нКл знаходяться на відстані 4 см один від одного. З якою силою вони відштовхуються один від одного?

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 1,8*10⁻⁴Н

Объяснение:

Дано:

q1=4нКл=4*10⁻⁹Кл

q2=8нКл=8*10⁻⁹Кл

r=4cм=0,04м

k=9*10⁹Н*м²/Кл²

-----------------------

F-?

F=k*|q1|*|q2|/r², где:

k-коэффициент пропорциональности;

q1 и q2-заряды;

r-расстояние между зарядами

F1=9*10⁹*4*10⁻⁹*8*10⁻⁹/0,04²=1,8*10⁻⁴Н

Похожие вопросы
Предмет: Геометрия, автор: reymbooldash
Предмет: Математика, автор: angelinaboldyreva714