Предмет: Математика,
автор: dasakaminska753
Купили 0,8 кг цукерок і 1,5 кг печива. Скільки заплатили за всю покупку, якщо 1 кг печива коштує 35 2 грн, а 1 кг цукерок у 2,5 грн дороще за 1 кг печива
vladagutta138:
1) 35,2÷2=17,6(пів кг печива)
Ответы
Автор ответа:
8
воттттттттттттттттттттттттттттттттт
Приложения:
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: solomcakdiana641
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Аноним
Предмет: Физика,
автор: vitalik3584
Предмет: История,
автор: oryshnuknastia2007
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним