Предмет: Математика,
автор: Аноним
Солодкий батончик, який важить 80 г, коштує 9 грн. Скільки коштуватиме кілограм таких батончиків? СРОЧНО НУЖНА ПОМОЩЬ!!! МЕНЯ УБ'ЮТ ЕСЛИ НЕ ЗДЕЛАЮ ДЗв прямом смысле отдам 100 очков
Lera4333:
114 грн
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
112.5 грн
Обьяснения:В одному кілограмі 1000 грам,80 грам коштує 9 грн.1000:
80=12.5.Отже 1 кг батончиків буде вміщати в себе 12.5 батончиків,12.5×9 =
112.5 грн
Автор ответа:
0
Відповідь: 112.5 грн (в мене так вийшло)
1. записуємо умову:
80 г - 9 грн
1 кг - х грн
2. складаємо пропорцію:
80 г - 9 грн
1000 г - х грн
3. вирішуємо пропорцію:
х = 1000 * 9 : 80
х = 112.5 грн
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Refrigerator999
Предмет: Українська мова,
автор: 123irara321
Предмет: Алгебра,
автор: gr11111
Предмет: Математика,
автор: fakeevasem
Предмет: Физика,
автор: as4066447