Предмет: Химия, автор: vladflypyyy

Який об'єм повітря витрачається на згоряння гексану масою
8,2г. дам 100 баллов за ответ!!!​

Ответы

Автор ответа: Аноним
3

Ответ:

101,3 л

Объяснение:

2C6H14+19O2=12CO2+14H2O

Для горіння 2 моль гексану по рівнянню потрібно 19 моль кисню

Кількість моль гексану: n=m/M=8,6/86=0,1 моль

Необхідна кількість молів кисню: n=(19*0,1)/2=0,95 моль

Об'єм чистого кисню: V=n*Vm=0,95*22,4=21,28 л

В повітрі міститься 21% кисню по об'єму

Об'єм повітря: V=21,28/0,21=101,3 л

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: egor9331
Предмет: Математика, автор: Аноним