Предмет: Химия,
автор: Аноним
обчилсіть об'єм водню масою 6 г. Яке число молекул міститься в такому об'ємі? даю 50 балов за полное решение
Ответы
Автор ответа:
0
m(H2) = 6 г
M(H2) = 1×2 = 2 г/моль
Vm = 22,4 л/моль
Na = 6,02×10²³ молекул/моль
n(H2) = m : M = 6 : 2 = 3 моль
V(H2) = n × Vm = 3 × 22,4 = 67,2 л
N(H2) = n × Na = 3 × 6,02×10²³ = 1,806×10²⁴ молекул
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: ingaananyan993
Предмет: Українська мова,
автор: Sbcibsugc
Предмет: Математика,
автор: bekarysamandyk7
Предмет: Русский язык,
автор: Do6pbluBe4ep
Предмет: Алгебра,
автор: smv74