Предмет: Физика,
автор: mark43456
СРОЧНО ПОМОГИТЕ СРОЧНО
Трансформатор, первинна обмотка якого має 1320 витків, ввімкнено в мережу знапругою 220 В. Вторинна обмотка з опором 0,12 Ом навантажена споживачем потужністю 9,8 Вт. Визначте кількість витків вторинної обмотки і ЕРС в ній, якщо сила струму в обмотці 900 мА.
Ответы
Автор ответа:
2
Даний:
U1 = 220 В
N1 = 1320
I2 = 900 mA
P2 = 9.8 W
r = 0,12 Ohm
Знайти:
N2 = ?
Рішення:
N1/N2 = U1 / ( U2 + I2 * r )
U2 = P2 / I2
U2 = 9.8 / (900 * ) = 10,9 В
N2 = N1 * ( U2 + I2 * r ) / U1 = 1320 * ( 10.9 + 0.9 * 0.12 ) / 220 = 66
Відповідь:
66 витків
paslfj0184:
помогите пожалуйста по музыке даю 100 балов и лучтший ответ
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: biznes436
Предмет: Алгебра,
автор: sashaproydak
Предмет: Математика,
автор: zopovnazopa363
Предмет: Алгебра,
автор: iralisovets
Предмет: Литература,
автор: salabay06