Предмет: Химия,
автор: sashahr2008
2. Яку кількість речовини становить 144 г. води?
3. Яку кількість речовини становить 10.8 х 10^23 вуглекислого газу? (16)
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
№2
М(Н2О) = 2 + 16 = 18 г/моль
n(H2O) = m(H2O)/М(Н2О) = 144/18 = 8 моль
№3
n(CO2) = N(CO2)/ Na = 10,8 * 10²³/6,02 * 10²³= 1,8 моль
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: aleksazukova5
Предмет: Литература,
автор: mammanbfnwjxiai
Предмет: Алгебра,
автор: martasirko60
Предмет: История,
автор: iEzeVyachik
Предмет: Информатика,
автор: dilrabohalimovowd5g6