Предмет: Химия,
автор: booming6412
Який об'єм хлору (н.у.) витратиться на повне хлорування ацетилену об’ємом 10л
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
C2H2+Cl2=C2H2Cl2
Дано:
V(C2H2)=10л
Знайти:
V(Cl2)-?
Рішення:
Знайдемо кіл-сть ацетилену у молях:
n(C2H2)=10л/22.4л/моль≈0,45моль
зробимо алгоритм за рівнянням яке зверху:
0,45/1. + х/1
х=0,45моль
n(Cl2)=0,45моль
Знайдемо об'єм:
V(Cl2)=0,45л×22.4л/моль=10.08л
Відповідь: 10.08 літрів
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: hooooops
Предмет: Математика,
автор: n4795678
Предмет: Химия,
автор: dokuro384
Предмет: Обществознание,
автор: mariaosubbota
Предмет: Алгебра,
автор: 321Лика123