Предмет: Химия,
автор: xv2dqbpybn
Варіант 3. 1. Якій кількості речовини відповідає 12,8 г сульфур(IV) оксиду, 2. Який об'ем (н.у.) займає азот кількістю речовини 5 міль? 3. Обчисліть відносну густину чадного газу за азотом. Даю 50 балов‼️‼️
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Объяснение:
1)
М(SO2) = 32 + 16 * 2 = 64 г/моль
n(SO2) = m(SO2)/М(SO2) = 12,8/64 = 0,5 моль
2)
V(N2) = n(N2) * Vm = 5 * 22,4 = 112 л
3)
М(СО) = 12 + 16 = 28 г/моль
М(N2) = 14 * 2 = 28 г/моль
D(N2)(CO) = М(СО)/М(N2) = 28/28 = 1
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: muv87494
Предмет: Математика,
автор: bajysbekovalinur
Предмет: Литература,
автор: erasylsembek21
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: glebushek17