Предмет: Химия,
автор: rajsemili7
Обчисліть відносну молекулярну масу калій (І) оксиду. Знайдіть масові частки елементів у сполуці.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
M(K2O) = Ar(K) * 2 + Ar(O) = 39 * 2 + 16 = 94
w(K) = Ar(K) * n/M(K2O) * 100% = 39 * 2/94 * 100% = 82,98%
w(O) = Ar(O) * n/M(K2O) * 100% = 16/94 * 100% = 17,02%
rajsemili7:
спасибо большое!!!
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: temirlan16922222
Предмет: Математика,
автор: evabylina2000
Предмет: Физика,
автор: tyuikghj67765546
Предмет: Обществознание,
автор: mariaosubbota
Предмет: Русский язык,
автор: an9112012004