Предмет: Химия,
автор: nenyzho
СРОЧНО,Де міститься більше атомів – в 6,4 г міді Cu, чи в 2 моль водню Н2?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ: більше частинок у 2 молях води
Объяснение:
дано
m Cu - 6.4 gr
v H2 - 2 моль
N(A) = 6.2 x 10 23
знайти - N
N = V x N(A)
N (H2) = 2 x 6.2 = 12,4 x 10 23
V(Cu) = m \ M = 6,4 \ 64 = 0.1 МОЛЬ
N (Cu) = 0,1 x 6,2 = 6,2 x 10 22
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: uliannadrabik214
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: samsonovaarinka20
Предмет: Литература,
автор: dashaermakova091
Предмет: Українська література,
автор: lyudmilaalekseevamil
Предмет: Литература,
автор: missveronika999