Предмет: Химия, автор: alina07182009

Срочно, лаю 30 балів
розвяжвть задачу
Обчисліть об’єм (л) (н. у.), який займають 6,02∙1024 молекул азоту N2. ( 7 б.)​

Ответы

Автор ответа: dyexfnf
0

Ответ:

Объяснение:

n(N2) = N(N2)/ Na = 6,02 * 10²⁴/6,02 * 10²³ = 10 моль

V(N2) = n(N2) *  Vm = 10 * 22,4 = 224 л

Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: muhammadyusufxon777
Предмет: Алгебра, автор: nastyazaets29
Предмет: Литература, автор: kacedovaelena10