Предмет: Химия,
автор: nenyzho
Яка відносна густина за повітрям невідомого газу, якщо 3г його займають об’єм 2 л ?
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
М(газу Х)= m/n = m/(V/Vm)= (m•Vm)/V= (3•22.4)/2= 33,6г/моль
D=M(газу Х)/M(повітря)= (33.6)/(29)= 64/32=1.159
М повітря 29г/моль
Vm молярний об'єм газів за н.у. 22.4л/моль
Автор ответа:
2
V = n * 22.4
n = V / 22.4
2 / 22.4 = 0.09 моль
m = n * M
3 = 0.09 * x
х = 3 / 0.09 = 33.33
D (воздух) = 33.33 / 29 = 1.15
Ответ: 1.15
Можно лучший ответ?
nenyzho:
Спасибо огромное!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: osokeeva212
Предмет: Математика,
автор: bf9jt7yjrv
Предмет: Українська мова,
автор: zakharpinchuk2011
Предмет: Физика,
автор: iaroslav41
Предмет: Английский язык,
автор: alina23444